Plan zajęć 2017/2018

2014-10-06_11h18_17.png

PODZIAŁ GODZIN
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE „EDUKACJA”

ROK SZKOLNY 2017/18


 PODZIAŁ GODZIN

II  SEMESTR 2017/18 - KLASA I


Obowiązuje od 15 stycznia 2018 r.

GODZ.

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8:00-8:45

1

 

Godzina wychowawcza

s. 1

Matematyka

s.1.

Informatyka

s.2

Historia

s.1

8:50-9:35

2

Język polski

s.1.

Język angielski

s.1.

Matematyka

s.1.

Język angielski

s.1.

Język polski

s.1

9:40-10:25

3

Geografia

s.1

Podstawy przedsiębiorczości

s.2

Wiedza
o kulturze

s.1

Edukacja dla bezpieczeństwa

s.1.

Język angielski

s.2

10:40-11:25

4

Chemia

s.1

Podstawy przedsiębiorczości

s.2

Wiedza
o kulturze

s.1.

Historia

s.1

Język polski

s.1

11:30-12:15

5

Chemia

s.1

Język niemiecki

s.1.

Biologia

s.1.

Wychowanie fizyczne

Religia

s.1

12:25-13:10

6

TIK

s.2

Język polski

 s.1.

Język niemiecki

s.1.

Wychowanie fizyczne

Office

s.2

13:15-14:00

7

Matematyka

s.1

 

 

Wychowanie fizyczne

Matematyka

s.1


PODZIAŁ GODZIN

II  SEMESTR 2017/18 - KLASA II


Obowiązuje od 15 stycznia 2018 r.

GODZ.

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8:00-8:45

1

Język angielski

s.3

Matematyka

s.3

Język angielski

s.3

 Język angielski

s. 3

Język angielski

s.3

8:50-9:35

2

Język angielski

s.3

Język angielski

s.3

Język polski

s.3

Informatyka R
/Historia R

s.2/s.5

Informatyka R
/Historia R
s.2/s.5

9:40-10:25

3

Język polski

s.3

Historia i społeczeństwo
/Przyroda

s. 3/s. 5

Matematyka R
/Wiedza o społeczeństwie R

s.3/s.5

Informatyka R
/Historia R
s.2/s.5

Informatyka R
/Historia R
s.2/s.5

10:40-11:25

4

Język polski

s.3

Historia i społeczeństwo
/Przyroda

s. 3/s. 5

Matematyka R
/Wiedza o społeczeństwie R

s.3/s.5

Godzina wychowawcza

s.3

Religia
s.3

11:30-12:15

5

Matematyka

s.3

Język polski

s.3

 

Wychowanie fizyczne

Matematyka R
/Język polski R
s.3/s.5

12:25-13:10

6

Matematyka

s.3

Język niemiecki

s.3

 

Wychowanie fizyczne

Matematyka R
/Język polski R
s.3/s.5

13:15-14:00

7

Język niemiecki

s.3

Język polski R

s.2

 

Wychowanie fizyczne

OFFICE / Język polski R
s. 2/s.3


PODZIAŁ GODZIN


II  SEMESTR 2017/18 - KLASA III


Obowiązuje od 15 stycznia 2018 r.

GODZ.

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8:00-8:45

1

Historia i społeczeństwo
s.4

Język angielski

s.4

Język angielski

s.4

Matematyka

s.4

Język angielski

s.4

8:50-9:35

2

Historia i społeczeństwo

s.4

Matematyka R
/Język polski R

s.4/s.5

Język angielski

s.4

Matematyka R
/Język polski R

s.4/s.5

Język angielski
s.4

9:40-10:25

3

Matematyka

s.4

Matematyka R
/Język polski R

s.4/s.5

Przyroda

s. 4

Matematyka R
/Język polski R

s.4/s.5

Język polski
s.4

10:40-11:25

4

Matematyka

s.4

Język polski

s.4

 Przyroda

s. 4

OFFICE

s.2

Informatyka R
/Historia R

s.4,5

11:30-12:15

5

Język polski
s.4

Informatyka R
/Historia R

s.4/s.2

 

Wychowanie fizyczne

Informatyka R
/Historia R

s.4,5

12:25-13:10

6

Język polski

s.4

Informatyka R/
Historia R

s.4/s.2

 

Wychowanie fizyczne

Religia

s.4

13:15-14:00

7

Język angielski

s.4

Język niemiecki

s.4

 

Wychowanie fizyczne

Język niemiecki

s.4

14:05-14:50

8

Godzina z wychowawcą

s.4

 

 

 

 

Nauczyciele w Liceum Ogólnokształcącym EDUKACJA:

Język polski - mgr Urszula Wadowska
Język angielski - mgr Maja Wrzos, mgr Jolanta Leszczyńska
Język niemiecki - mgr Tadeusz Matusik
Historia - mgr Grzegorz Laszczak
Wiedza o społeczeństwie - mgr Grzegorz Laszczak
Wiedza o kulturze - mgr Urszula Wadowska
Edukacja dla bezpieczeństwa - mgr Wincenty Laskowski
Matematyka - mgr Józef Czader                       
Podstawy przedsiębiorczości - mgr Tadeusz Fijak
Informatyka - mgr Tadeusz Fijak
Technologie informacyjno-komunikacyjne - mgr Maja Wrzos
Fizyka/Przyroda - mgr Renata Smycz
Chemia/Przyroda - mgr Alicja Klus
Biologia/Przyroda - mgr Wanda Łozińska
Geografia/Przyroda - mgr Elżbieta Tomczak
Wychowanie fizyczne - mgr Michał Stańczyk, mgr Wincenty Laskowski
Religia/etyka - mgr Wojciech Dobosz

Wychowawcy: mgr Maja Wrzos (kl. 3), mgr Urszula Wadowska (kl. 2), mgr Grzegorz Laszczak (kl. 1)
Dyrektor: mgr Renata Rosowska

EDUKACJA - ALL RIGHTS RESERVED