Nowy Partner naszego Liceum Ogólnokształcącego

beskid news.png

Nowy partner Liceum Ogólnokształcącego EDUKACJA

Na mocy umowy zawartej pomiędzy Centrum EDUKACJA a Anher Investments - właściciela bielskiej telewizji Beskidnews - nasze Liceum Ogólnokształcące EDUKACJA zyskało nowego partnera. Dzięki nawiązaniu współpracy uczniowie naszej szkoły zyskali m.in. możliwość odbywania praktyk uczniowskich, a tym samym zdobywania nowych umiejętności i doświadczenia zawodowego w obszarze dziennikarstwa, prawo uczestniczenia w wykładach oraz warsztatach prowadzonych przez pracowników Beskidnews, a także okazję do realizacji wspólnych projektów.

Za nami już pierwsza wizyta uczniów naszej Szkoły w Redakcji Beskidnews, czekamy teraz na pierwsze efekty naszej współpracy. 


EDUKACJA - ALL RIGHTS RESERVED