Nowa szkoła językowa w Centrum EDUKACJA

 

bilingual-town-logo.png

 

NOWA SZKOŁA JĘZYKOWA W CENTRUM EDUKACJA

Już od września br. rozpoczyna swoją działalność BILINGUAL TOWN – nowoczesna szkoła językowa w Bielsku-Białej.

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na grupowe zajęcia językowe, zajęcia konwersacyjne z native speaker`em oraz zajęcia indywidualne w terminach uzgodnionych z kursantem/kursantami.

W BILINGUAL TOWN będziemy uczyć języków obcych w systemie stacjonarnym, a także z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań e-learningowych (przez internet w oparciu o nowoczesne narzędzia nauczania).

ABSOLUTNA NOWOŚĆ!
logo_dwujezyczne_dzieci.png
Jako jedyna szkoła językowa w województwie śląskim uczymy najmłodszych języka angielskiego z wykorzystaniem nowatorskiej metody Programu Powszechnej Dwujęzyczności DWUJĘZYCZNE DZIECI umożliwiającej naukę języka w całkowicie naturalny sposób, poprzez zabawę.


Zobacz, na czym polega metoda Programu Powszechnej Dwujęzyczności DWUJĘZYCZNE DZIECI   (kliknij, aby obejrzeć)

Program Powszechnej Dwujęzyczności DWUJĘZYCZNE DZIECI dla najmłodszych  (kliknij, aby obejrzeć)

Dla dzieci starszych, młodzieży oraz dorosłych proponujemy naukę języka w systemie spotkań stacjonarnych lub z wykorzystaniem platformy e-learningowej (przez internet, bez wychodzenia z domu, w wybranym przez kursanta czasie).

Prowadzimy również kursy przygotowujące do egzaminów językowych, kursy językowe dla firm, zajęcia z języka biznesu, a także specjalistyczne kursy językowe tematyczne / dla grup zawodowych.

OFERTA ZAJĘĆ JĘZYKOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2017/2018 - JUŻ WKRÓTCE!


EDUKACJA - ALL RIGHTS RESERVED