MINI-TURNIEJ GIER PLANSZOWYCH PO ANGIELSKU

Turniej_gier_grafika.jpg

Good morning, Bielsko!

W sobotę, 3. grudnia br. Centrum EDUKACJA rozpoczyna nowy cykl zajęć edukacyjnych z języka angielskiego dla dzieci, który zainaugurowany zostanie I Mini-Turniejem Gier Planszowych Po Angielsku. Wydarzenie kierowane jest do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów. To wyjątkowe wydarzenie jest okazją do sprawdzenia umiejętności posługiwania się językiem angielskim w połączeniu z doskonałą zabawą.

Dla najmłodszych uczestników przewidziane zostały gry i zabawy językowe wprowadzające w świat języka angielskiego, natomiast starsi uczestnicy będą w zespołach zdobywać cenne punkty, które doprowadzą najlepsze drużyny do zwycięstwa.

Udział w Turnieju daje dzieciom możliwość praktycznego sprawdzenia znajomości słownictwa i struktur gramatycznych w języku angielskim, a przy okazji szasnę, by nauczyć się czegoś nowego. 

Turniej odbędzie się w sobotę, 3. grudnia br. w Centrum EDUKACJA w Bielsku-Białej, ul. 3 Maja 31 wg poniższego układu:

  • godz. 9.00 - blok gier i zabaw dla przedszkolaków
  • godz. 10.00 - turniej dla uczniów szkół podstawowych
  • godz. 11.00 - turniej dla uczniów gimnazjów.

Udział w turnieju jest bezpłatny, ale obowiązuje kolejność zgłoszeń.
Partnerem turnieju jest producent gier językowych Regipio.

Zgłoszenia udziału do mini-turnieju gier planszowych
Aby wziąć udział w Turnieju należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (obie strony) i odesłać go e-mailem, pocztą lub dostarczyć osobiście do Centrum EDUKACJA najpóźniej do 01.12.2016 r.
Zgłoszenia i zapisy odbywają się na podstawie złożonego, kompletnego formularza zgłoszeniowego. O akceptacji przesłanego zgłoszenia Organizator poinformuje uczestnika e-mailem.

Szczegółowe informacje nt. Turnieju udzielane są pod numerem telefonu: 33 822 80 58, 513 097 904 lub e-mailowo: biuro@centrumedukacja.pl .

 

EDUKACJA - ALL RIGHTS RESERVED