DZIEŃ OTWARTY W CENTRUM EDUKACJA

dzień otwarty liceum edukacja.jpg

DZIEŃ OTWARTY W CENTRUM EDUKACJA

Już 13 kwietnia br. otworzymy nasze drzwi dla wszystkich zainteresowanych ofertą Centrum EDUKACJA. W trakcie Dnia Otwartego kandydaci do Liceum Ogólnokształcącego EDUKACJA będą mogli zdobyć szczegółowe informacje o naszej szkole, poznać naszych uczniów i ich opinię na temat szkoły, dowiedzieć się, jak wygląda nauka w naszej szkole.
Dla zainteresowanych nowoczesnymi technologiami zaplanowaliśmy spotkanie poświęcone najnowszym rozwiązaniom technologicznym marki Samsung i Huawei. Kandydaci na profil medialny naszego Liceum będą mogli wziąć udział w warsztacie dziennikarskim, by już teraz poznać tajniki pracy dziennikarza, a osoby zainteresowane programowaniem będą miały okazję rozpocząć swoją przygodę z kodowaniem w ramach cyklu NOC KODOWANIA dla dzieci i młodzieży.

Dzień Otwarty rozpocznie się o godz. 16.00 w Centrum EDUKACJA w Bielsku-Białej, ul. 3 Maja 31.


PLAN DNIA OTWARTEGO W CENTRUM EDUKACJA

13.04.2018 r. (piątek)

16.00 – 17.30
POZNAJMY SIĘ - CZYLI 100 PYTAŃ DO...
Spotkanie informacyjne dla kandydatów do Liceum Ogólnokształcącego EDUKACJA

17.30 – 18.30
WARSZTATY DZIENNIKARSKIE DLA KANDYDATÓW NA PROFIL MEDIALNY

Blaski i cienie pracy dziennikarza, czyli co o tym zawodzie wiedzieć warto

17.30 – 18.30
WARSZTATY NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII
DLA KANDYDATÓW NA PROFIL INFORMATYCZNY

SAMSUNG i HUAWEI – liderzy technologiczni GSM

17.30-19.30
9. NOC KODOWANIA
NOC KODOWANIA to cykl bezpłatnych warsztatów programowania dla dzieci i młodzieży, wprowadzających w świat kodowania. To propozycja dla tych, którzy już teraz chcą rozpocząć swoją przygodę z programowaniem.

Do udziału w NOCY KODOWANIA wymagane jest przesłanie  wypełnionego FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO (do pobrania).
Obowiązuje kolejność zgłoszeń; liczba miejsc jest ograniczona.

Warsztaty programowania w ramach 9. NOCY KODOWANIA:
APP INVENTOR– stwórz własną aplikację na Androida
(dla młodzieży w wieku 10 - 16 lat)
SMALL BASIC – moja własna gra (dla młodzieży w wieku 11 - 16 lat)

Szczegółowe informacje nt. 9. NOCY KODOWANIA dostępne są tutaj.

EDUKACJA - ALL RIGHTS RESERVED