Dzień Otwarty w Centrum EDUKACJA

Dzień Otwarty 2017_Centrum EDUKACJA_www.jpg

DZIEŃ OTWARTY W CENTRUM EDUKACJA

Już 31. marca br. otwieramy nasze drzwi dla wszystkich zainteresowanych ofertą Centrum EDUKACJA. W trakcie tego wydarzenia kandydaci do Liceum Ogólnokształcącego EDUKACJA będą mogli zdobyć szczegółowe informacje o naszej szkole, poznać starsze koleżanki i kolegów, zapytać ich o opinię na temat szkoły, dowiedzieć się, jak wygląda nauka w naszym Liceum. Ponadto dla zainteresowanych nowoczesnymi technologiami zaplanowaliśmy spotkanie poświęcone najnowszym rozwiązaniom technologicznym marki Samsung. Dla fanów języka angielskiego proponujemy zajęcia wykorzystujące nowatorską metodę nauki tego języka dzięki czemu jest ona przyjemna i efektywna, a do tego połączona z zabawą. Na zakończenie Dnia Otwartego wszystkich młodych fanów programowania zapraszamy na już 7-mą edycję NOCY KODOWANIA, w trakcie której najmłodsi uczestnicy będą mogli zaprogramować swoją własną grę, a uczniowie gimnazjum poznają narzędzie, dzięki któremu dowiedzą się, jak tworzyć swoje własne aplikacje na tablet lub smartfon z Androidem. Na 7. NOC KODOWANIA ilość miejsc jest ograniczona i obowiązuje kolejność zgłoszeń.
Dzień Otwarty rozpocznie się o godz. 16.00 w Centrum EDUKACJA w Bielsku-Białej, ul. 3 Maja 31.

PLAN DNIA OTWARTEGO W CENTRUM EDUKACJA
31.03.2017 r. (piątek)

16.00 – 17.00
POZNAJMY SIĘ - CZYLI 100 PYTAŃ DO...
Spotkanie informacyjne dla kandydatów do Liceum Ogólnokształcącego  EDUKACJA

17.00  18.00
WARSZTATY DZIENNIKARSKIE DLA KANDYDATÓW NA PROFIL MEDIALNY

Blaski i cienie pracy dziennikarza, czyli co o tym zawodzie wiedzieć warto

17.00 – 18.00
WARSZTATY
NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII DLA KANDYDATÓW NA PROFIL INFORMATYCZNY
GEAR VR2 / SAMSUNG

Zanurz się w wirtualnej rzeczywistości gdzie chcesz i kiedy chcesz!
Oglądaj filmy na zupełnie nowym, fascynującym poziomie dzięki zestawowi Gear VR Innovator Edition! Wejdź w wirtualny świat z widokiem 360' i obrazem kinowej jakości. Obrazy są żywe i bardziej realistyczne dzięki wysokiej rozdzielczości i dużemu zagęszczeniu pikseli. Zestaw jest w pełni mobilny, a zbędne kable nie ograniczają korzystania z wirtualnej rzeczywistości.

17.00 – 18.00
OTWARTE WARSZTATY JĘZYKOWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Angielski inaczej czyli poznaj nową metodę efektywnej i przyjemnej nauki języka angielskiego 

7. NOC KODOWANIA
NOC KODOWANIA to cykl bezpłatnych warsztatów programowania dla dzieci i młodzieży, wprowadzających w świat kodowania. Chcesz rozpocząć swoją przygodę z programowaniam? Zapraszamy do Centrum EDUKACJA! (obowiązuje kolejność zgłoszeń; liczba miejsc ograniczona)

Plan 7. NOCY KODOWANIA:
17.00 – 18.30TAJEMNICZY LABIRYNT (warsztaty programowania dla uczniów klas 1-4 szkoły podstawowej)
18.40 – 20.10NOWA APLIKACJA NA ANDROIDA? STWÓRZ JĄ SAM! (warsztaty programowania dla uczniów gimnazjum)

Zapisz się na 7. NOC KODOWANIA


EDUKACJA - ALL RIGHTS RESERVED