DZIEŃ OTWARTY W CENTRUM EDUKACJA

do_13-03.jpg


DZIEŃ OTWARTY W CENTRUM EDUKACJA

W piątek, 11.03.2016 r. w Centrum EDUKACJA zorganizowany został pierwszy Dzień Otwarty. Wszyscy odwiedzający nas w tym dniu goście mieli okazję poznać ofertę edukacyjną naszych szkół: Liceum Ogólnokształcącego EDUKACJA - profil medialny i informatyczny oraz Technikum Geodezyjno-Budowlanego EDUKACJA kształcącego przyszłych geodetów, a także ofertę prowadzonych szkoleń i warsztatów.

W programie Dnia Otwartego, oprócz prezentacji oferty edukacyjnej naszych szkół, znalazły się także warsztaty dziennikarskie dla kandydatów na profil medialny naszego Liceum realizowane we współpracy z partnerem szkoły - portalem informacyjnym Super-Nowa, prezentacja w pracowni geodezyjnej dla kandydatów do Technikum, zajęcia z programowania robotów LEGO Mindstorms, kolejne bezpłatne warsztaty programowania dla wszystkich zainteresowanych w ramach 3. NOCY KODOWANIA, a także stoisko z nowościami w ofercie telefonów i tabletów w sieci Plus - partnera profilu informatycznego naszego Liceum.  

Wszystkim naszym gościom dziękujemy za wizytę, było nam bardzo miło gościć Was w naszym Centrum. Do zobaczenia!

DO.jpg

DO1.jpg

DO2.jpg

EDUKACJA - ALL RIGHTS RESERVED