7. NOC KODOWANIA

7. NOC KODOWANIA_Centrum EDUKACJA_programowanie.jpg

7. NOC KODOWANIA

W piątek, 31 marca 2017 r. zapraszamy na 7. NOC KODOWANIA, która stanowi kontynuację cyklu bezpłatnych warsztatów programowania dla młodych programistów. Wszyscy uczestnicy NOCY KODOWANIA w trakcie takiego spotkania mają okazję poznać podstawy programowania i rozpocząć swoją przygodę z kodowaniem.

W ramach 7. NOCY KODOWANIA zapraszamy dzieci i młodzież na 2 warsztaty:
godz. 17.00 – TAJEMNICZY LABIRYNT - dla uczniów klas 1-4 szkoły podstawowej, którzy będą programować swoją własną grę;
godz. 18.40 - NOWA APLIKACJA NA ANDROIDA? STWÓRZ JĄ SAM! – warsztaty dla uczniów gimnazjum.

Nauka programowania, oprócz nauki komend programistycznych, umożliwia dzieciom zdobycie także innych, miękkich umiejętności niezbędnych na każdym etapie procesu edukacyjnego, takich jak trening umiejętności rozwiązywania problemów, rozwijanie myślenia praktycznego i abstrakcyjnego, nauka wykrywania i korygowania błędów, rozwijanie umiejętności współpracy z innymi, a także nauka skupiania uwagi i cierpliwego poszukiwania właściwej drogi.

Programowanie zyskuje coraz większą popularność wśród dzieci i młodzieży, o czym świadczy rosnące zainteresowanie wcześniejszymi edycjami Nocy Kodowania. Także sytuacja na rynku pracy wskazuje na zwiększające się z roku na rok zapotrzebowanie na dobrze wykształconych programistów. W tej sytuacji warto więc jak najwcześniej zainteresować dzieci tematyką programowania, by dać im szansę na zdobycie doskonałego zawodu, a w przyszłości także na dobrze płatną pracę.

INFORMACJE DODATKOWE:
7. NOC KODOWANIA odbędzie się w piątek, 31.03.2017 r. w Centrum EDUKACJA w Bielsku-Białej, ul. 3 Maja 31. Początek o godz. 17.00. Warsztaty trwają ok. 90 min. Uczestnicy warsztatów NOWA APLIKACJA NA ANDROIDA? STWÓRZ JĄ SAM! będą pracować na własnych tabletach lub smartfonach z systemem Android.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

ZGŁOSZENIA UDZIAŁU W "NOCY KODOWANIA"
Aby wziąć udział w 7. NOCY KODOWANIA należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY i odesłać go e-mailem, pocztą lub dostarczyć osobiście do Centrum EDUKACJA najpóźniej do 30.03.2017 r.  Oryginał kompletnego formularza zgłoszeniowego należy dostarczyć do Centrum EDUKACJA najpóźniej przed rozpoczęciem warsztatów.

Zgłoszenia i zapisy odbywają się na podstawie złożonego, kompletnego formularza zgłoszeniowego.
W zgłoszeniu należy zaznaczyć wybrany warsztat programowania.

Szczegółowe informacje nt. 7. NOCY KODOWANIA udzielane są pod numerem telefonu: 33 822 80 58, 513 097 904 lub e-mailowo: biuro@centrumedukacja.pl .

O przyjęciu przesłanego zgłoszenia Organizator poinformuje uczestnika e-mailem.

 

EDUKACJA - ALL RIGHTS RESERVED